Despre noi

Pedagogi cu experienta

Educatia este esentiala in dezvoltarea armonioasa a unui copil, iar un pedagog bun face diferenta.

Personal dedicat

Iubim copiii iar cei mici simt acest lucru de cum ne trec pragul. Suntem atenti, rabdatori, si 100% dedicati nevoilor lor.

Activitati interesante

Intr-un mediu relaxat si prietenos, copiii sunt implicati in activitati care le stimuleaza inteligenta si creativitatea

Ce dorim noi ?

Principalul nostru obiectiv este ca acesti copii sa ramana si sa creasca frumosi, sa creada in viselele lor si sa fie constienti ca sunt importanti in tot ceea ce fac. Fiecare copil crede si vede lumea in modul sau unic.
De aceea, le oferim copiilor activitati pe masura nevoilor lor. Ne laudam cu logistica noastra.

Echipa noastra

Diana Sophia Codat

Fondator si Director

Absolventa a Facultatii de Informatica din cadrul Universitatii de Vesti din Timisoara, Diana Codaț este cadru didactic cu experienta atât în invatamantul universitar cât și cel preuniversitat de stat si privat.

Camelia Niculea

Profesor

Prefesor in invatamantul primar si absolventa a Universitatii de Vest din Timisoara, specializarea Pedagogia invatamantului primar si prescolar, Camelia are o experienta de peste 18 ani in invatamantul primar.

Iulia Cotrau

PROFESOR

Iulia este absolventa a Facultatii de Litere, sectia romana-franceza, din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara. O persoana foarte creativa in lucrul cu copiii, ea ii invata sa fie implicati si activi.

ADORIA BREBE

PROFESOR

Adoria este absolventa a Facultatii de Litere, sectia engleza-spaniola, din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara. Ea este indragita foarte mult de copii, pe care ii invata limba engleza.

Ce va oferim?

Contacteaza-ne

Inscrieri pentru programul after school
0770 422 180